pl+48 535 250 484
·
kontakt@kancelariagrabowski.pl
·
Pn- Pt 08:00-17:00
Bezpłatna wycena

Radca Prawny Kraków

Radca Prawny Kraków

Radca Prawny Kraków

Założyciel Kancelarii prawnej związany jest z Krakowem od wielu lat. Swoją praktykę zawodową w Krakowie zaczął już w trakcie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Było to w roku 2007. Od tego czasu reprezentuje klientów z Krakowa i okolic i pomaga im w sprawach prawnych z różnym dziedzin prawa.
ul. św. Filipa 23, 31-150 Kraków

Znajomość specyfiki pracy miejscowych instytucji i urzędów ułatwia mi podjęcie skutecznych działań prawnych na terenie Krakowa. Mam tez bogate doświadczenie w reprezentacji klientów z Krakowa przed sądem właściwym w Krakowie czy to sadem Rejonowym czy Sądem Okręgowym oraz Wojewódzkim Sądem Administracyjnym. 

 

Podejście do pracy

Podejmuję działania prawne aby rozwiązać problemy prawne w sposób, który jest dostosowany do Twoich potrzeb i celów. Jako radca prawny jestem gotowy wysłuchać Cię uważnie, aby w kolejnym kroku skroić świadczoną pomoc prawną na miarę Twoich potrzeb i posiadanego przez Ciebie budżetu. Zespół naszej Kancelarii Prawnej łączy skupienie, elastyczność ze skalą prowadzonych działań. Przy tym nie zapominamy kim jesteśmy: otwarci, skromni, przyjaźni dla klientów i zaangażowani w codzienną pracę. Jestem przekonany, że będziesz zadowolony z wyboru naszej Kancelarii.

Nasze specjalizacje

1. Prawo Rodzinne

Od początku działalności radca prawny reprezentował swoich klientów w prawach takich jak rozwód, podział majątku małżeńskiego, alimenty czy w sprawach zmierzających do ograniczenia czy pozbawienia władzy rodzicielskiej. 

2. Sprawy spadkowe

Reprezentowałem rodziny i klientów indywidualnych w sprawach przed sądem spadkowym. Prowadziłem sprawy o stwierdzenie spadku czy o dział spadku. Spotykałem się także z członkami rodzin na terenie Krakowa i okolic aby ustalić w drodze negocjacji zasady podziału majątku. 

3. Nieruchomości

Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach zmierzających do uregulowania sytuacji prawnej nieruchomości. Jako radca prawny reprezentowałem wielu klientów z Krakowa i okolic w sprawach takich jak chociażby zasiedzenie, umowy najmu, doradztwo przy zakupie nieruchomości. Pomagałem wielu klientom uregulować sprawy prawne ich nieruchomości.

4. Obsługa przedsiębiorców

Pomagałem wielu firmom z  Krakowa w rozwiązywaniu problemów prawnych. Przygotowywałem szereg umów gospodarczych, czy umów najmu. Jako radca prawny prowadziłem spory sądowe i odzyskiwałem sporne należności. 

Rezultat

W trakcie wieloletniej pracy na terenie Krakowa i okolic udało mi się pomóc wielu klientom w sprawach ich nieruchomości, spraw spadkowych czy spraw rodzinnych. 

Chętnie Ci pomożemy!

Chcesz uzyskać szybko pomoc i bezpłatną wycenę. Zadzwoń lub napis wiadomość. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

Zadwoń:
+48 535 250 484

kontakt@kancelariagrabowski.pl Pn – Pt 08:00-17:00

Zadzwoń:

+ 48 535 250 484

Radca Prawny Kraków

kontakt@kancelariagrabowski.pl
·   Pn – Pt 08:00-17:00