pl+48 535 250 484
·
kontakt@kancelariagrabowski.pl
·
Pn- Pt 08:00-17:00
Bezpłatna wycena

Prawnik rodzinny Kraków

prawnik rodzinny kraków

Prawnik Rodzinny Kraków. Duże doświadczenie.

Doradztwo oparte na wiedzy, ale przede wszystkim doświadczeniu i znajomości postępowań sądowych pomaga nam dać Ci poczucie bezpieczeństwa. Jako właściciel Kancelarii Prawnej oraz prawnik rodzinny Kraków przeprowadziłem wiele postępowań sądowych oraz od wielu lat oferuję wsparcie prawne w dziedzinie prawa rodzinnego. Prowadziłem setki postępowań sądowych o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów, a także ograniczenie czy pozbawienie władzy rodzicielskiej. Współpracowałem nie tylko z sądem ale również z wieloma instytucjami społecznymi w zakresie rozwiązywania problemów rodzinnych. 

Rodzina to najważniejsza wartość w życiu każdego z nas. Ale czasami życie przynosi wyzwania, które wymagają profesjonalnej pomocy prawnej. Jeśli potrzebujesz doświadczonego prawnika rodzinnego w Krakowie, jesteśmy tu, by Cię wesprzeć.

 

Nasza Kancelaria Prawna specjalizuje się w sprawach rodziny, oferując kompleksowe usługi prawne dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Oto, dlaczego warto wybrać naszą firmę:


Doświadczenie: Nasz zespół prawników ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa rodzinnego. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje sprawy są w kompetentnych rękach.


Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każda sytuacja rodziny jest unikalna. Dlatego dokładnie analizujemy Twoje potrzeby i dostosowujemy nasze usługi, by sprostać Twoim oczekiwaniom.


Skuteczność: Naszym celem jest osiągnięcie dla Ciebie jak najlepszego wyniku. Działamy z determinacją, by chronić Twoje prawa i interesy.


Dostępność: Jesteśmy tu, by Ci pomóc w każdym momencie. Nasz zespół jest dostępny, gdy go potrzebujesz.

 

 

prawnik rodzinny Kraków

Jak działamy ?

1. Rozpoznanie potrzeb

Pierwszym krokiem jest ustalenie potrzeb klienta. Na tym etapie przede wszystkim słuchamy Ciebie. 

2. Ustalenie celów

Aby znaleźć drogę musimy ustalić gdzie chcemy dotrzeć. Na tym etapie ustalamy z Klientem cel działań prawnych. 

3. Planowanie strategii

Strategia działań prawnych jest niezwykle ważna bez względu na to czy jest to spór sądowy czy doradztwo prawne.

4. Podjęcie działań

Na tym etapie zostaw sprawy w naszych rękach. Zajmiemy się wszystkim od a do z z zaangażowaniem i sumiennością.

Prawnik rodzinny Kraków

Kategoria spraw rodzinnych wymaga wyjątkowej wrażliwości ale i doświadczenia życiowego. Sama znajomość prawa nie jest wystarczająca, aby zapewnić klientowi poczucie bezpieczeństwa w tak ważnych sprawach, jak opieka nad małoletnimi dziećmi, czy chociażby zapewnienie im niezbędnego wsparcia finansowego. Prawo rodzinne reguluje zazwyczaj wrażliwe kwestie osobiste i z tego powodu wymaga specjalnego podejścia. Rozumiem to i podchodzę do swojej pracy z wymaganą odpowiedzialnością. Jako prawnik rodzinny mam bogate doświadczenie nie tylko we współpracy z sądem rodzinnym ale również takimi instytucjami jak komisjami rozwiązywania problemów alkoholowych, sądowymi specjalistami, komisjami roboczymi prowadzącymi procedury niebieskiej karty oraz organami ścigania.

 

Radca prawny Kraków

NASZA FILOZOFIA

Celem podejmowanych działań prawnych jest przede wszystkim ochrona naszych klientów. Gdy się to udaje czujemy, że nasza praca ma sens.
Radca prawny Kraków

PRAWNA OCHRONA

Ochronimy twoje interesy i prawa. Przeprowadziliśmy ponad 400 spraw sądowych. Damy Ci poczucie bezpieczeństwa, na które zasługujesz.
Radca prawny Kraków

ZAUFANIE

Zaufanie jest podstawową wartością jaka łączy Klientów z naszą Kancelarią

Prowadzenie spraw sądowych Kraków

Prowadzimy postępowania sądowe w zakresie prawa rodzinnego na terenie Krakowa oraz innych miast. Kancelaria posiada bogate doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego. 

Postępowanie o rozwód

Postępowanie o alimenty

Postępowanie o ograniczenie / pozbawienie władzy rodzicielskiej

Postępowanie o podział majątku wspólnego małżonków

Doradztwo w sprawach rodzinnych Kraków

Oferujemy kompleksowe doradztwo we wszelkich sprawach związanych z regulowaniem spraw rodzinnych i majątkowych.

Chętnie Ci pomożemy!

Chcesz uzyskać szybko pomoc i bezpłatną wycenę. Zadzwoń lub napis wiadomość. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń: 

+48 535 250 484

kontakt@kancelariagrabowski.pl Pn – Pt 08:00-17:00

Zadzwoń:

535 250 484

Prawnik rodzinny Kraków

kontakt@kancelariagrabowski.pl
·   Pn – Pt 08:00-17:00