pl+48 535 250 484
·
kontakt@kancelariagrabowski.pl
·
Pn- Pt 08:00-17:00
Bezpłatna wycena

Prawnik IT

Prawnik IT Kraków

Prawnik IT & e-commerce

W naszej kancelarii prawnej wiemy, że branża IT i e-commerce wymaga szczególnego podejścia do kwestii prawnych. Dlatego oferujemy wysokiej jakości usługi prawne dla przedsiębiorców działających w tych sektorach. Jako prawnik IT oraz e-commerce posiadam bogate doświadczenie w tej dziedzinie prawa. Nasz zespół prawników to specjaliści, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat regulacji prawnych dotyczących IT, e-commerce, prawa autorskiego, prawa nowych technologii, prawa telekomunikacyjnego, prawa nieuczciwej konkurencji. Śledzimy najnowsze trendy i zmiany w branży, aby zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie i minimalizację ryzyka.

Prawnik IT Kraków

Jak działamy ?

1. Rozpoznajemy potrzeby

Pierwszym krokiem jest ustalenie potrzeb klienta. Na tym etapie przede wszystkim słuchamy Ciebie.

2. Ustalenie celów

Aby znaleźć drogę musimy ustalić gdzie chcemy dotrzeć. Na tym etapie ustalamy z Klientem cel działań prawnych.

3. Planowanie strategii

Strategia działań prawnych jest niezwykle ważna bez względu na to czy jest to spór sądowy czy doradztwo prawne.

4. Podejmujemy działania

Na tym etapie zostaw sprawy w naszych rękach. Zajmiemy się wszystkim od a do z z zaangażowaniem i sumiennością.

Prawnik IT Kraków

Naszą pomoc prawną opieramy nie tylko na znajomości prawa ale również aspektów technicznych związanych z rozwiązaniami IT. Rozumiemy czym jest CRM a czym CMS. Rozumiemy zasady programowania w językach Java, html czy python. W pierwszej kolejności podejmujemy starania, aby zrozumieć produkt lub zagadnienie związane z przedmiotem sprawy. Jesteśmy gotowi poznawać szczegóły spraw technicznych, aby w ten sposób znaleźć odpowiednie rozwiązanie prawne uszyte na miarę potrzeb klienta. Fascynują nas nowe technologie i z zaciekawieniem obserwujemy jak prawo goni postęp.  

Radca prawny Kraków

NASZA FILOZOFIA

Celem podejmowanych działań prawnych jest przede wszystkim ochrona naszych klientów. Gdy się to udaje czujemy, że nasza praca ma sens.
Radca prawny Kraków

PRAWNA OCHRONA

Ochronimy twoje interesy i prawa. Przeprowadziliśmy ponad 400 spraw sądowych. Damy Ci poczucie bezpieczeństwa, na które zasługujesz.
Radca prawny Kraków

ZAUFANIE

Zaufanie jest podstawową wartością jaka łączy Klientów z naszą Kancelarią

Doradztwo prawne dla branży IT

Doradzamy w zakresie prawa własności intelektualnej, w tym w kwestiach ochrony praw autorskich, znaków towarowych i patentów, a także w zakresie umów związanych z branżą IT i e-commerce. Oferujemy wsparcie w negocjowaniu umów dotyczących rozwoju oprogramowania, sprzedaży i dystrybucji usług online, a także w zakresie regulaminów i polityk prywatności.

Umowy wdrożeniowe i serwisowe IT

Regulaminy i Polityki Prywatności

Wdrożenie przepisów RODO

Ochrona prawna branży IT

Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam na szybkie i skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów prawnych związanych z prowadzeniem biznesu w tych sektorach IT oraz e-commerce. Oferujemy kompleksową ochronę m.in. w zakresie ochrony własności intelektualnej, przeciwdziałaniu naruszeniom prawa oraz w sporach z konkurentami. Wspieramy w postępowaniach arbitrażowych i sądowych, a także pomagamy w prowadzeniu działań prewencyjnych, takich jak audyty legalne.

Ochrona danych osobowych Prawnik Kraków

Oferujemy obsługę prawno-regulacyjną dla przedsiębiorców działających w branży IT i e-commerce, w tym w zakresie ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa transakcji online, a także w kwestiach związanych z prawem konsumenckim. Pomagamy w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń, licencji i certyfikatów, a także udzielamy porad prawnych w przypadku pytań dotyczących przepisów prawa.

Chętnie Ci pomożemy!

Chcesz uzyskać szybko pomoc i bezpłatną wycenę. Zadzwoń lub napis wiadomość. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń: 

+48 535 250 484

kontakt@kancelariagrabowski.pl Pn – Pt 08:00-17:00

Zadzwoń:

535 250 484

Prawnik IT & e-commerce

kontakt@kancelariagrabowski.pl
·   Pn – Pt 08:00-17:00