pl+48 535 250 484
·
kontakt@kancelariagrabowski.pl
·
Pn- Pt 08:00-17:00
Bezpłatna wycena

Prawo spadkowe Kraków

Prawo spadkowe Kraków

Prawo spadkowe Kraków. Doświadczony prawnik.

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym dotyczącym prawa spadkowego i sukcesyjnego na terenie Krakowa. W związku z tym przeprowadziliśmy w Krakowskich sądach setki spraw mających na celu regulację sytuacji prawnej majątku spadkowego, w tym nieruchomości: lokali, działek a także gospodarstw rolnych. Doradzamy także w sprawach związanych z planowaniem sukcesyjnym.

Przede wszystkim prowadzimy rozmowy z członkami rodziny w celu ustalenia zasad podziału majątku spadkowego. Ale także reprezentujemy klientów w postępowaniu spadkowym o nabycie spadku oraz w postępowaniu o dział spadku. 

Odziedziczenie majątku to często złożona i emocjonalna sprawa. W takich chwilach warto mieć doświadczonego prawnika przy swoim boku. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach spadkowych w Krakowie, jesteśmy tutaj, by Cię wesprzeć.

Nasza Kancelaria Prawna specjalizuje się w prawie spadkowym, oferując kompleksowe usługi prawne dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Oto, dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię:


Doświadczenie: Nasz zespół prawników ma bogate doświadczenie w dziedzinie prawa spadkowego. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje sprawy są w kompetentnych rękach.


Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każda sprawa spadkowa jest inna. Dlatego starannie analizujemy Twoją sytuację i dostosowujemy nasze usługi, by sprostać Twoim oczekiwaniom.


Rozwiązania skrojone na miarę: Pomagamy Ci zrozumieć wszystkie aspekty Twojej sprawy spadkowej i proponujemy skuteczne rozwiązania, które chronią Twoje prawa i interesy.


Dostępność: Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc w każdym etapie procesu spadkowego. Nasz zespół jest dostępny, gdy go potrzebujesz.

prawo spadkowe Kraków

Jak działamy ?

1. Rozpoznanie potrzeb

Pierwszym krokiem jest ustalenie potrzeb klienta. Na tym etapie przede wszystkim słuchamy Ciebie.

2. Ustalenie celów

Aby znaleźć drogę musimy ustalić gdzie chcemy dotrzeć. Na tym etapie ustalamy z Klientem cel działań prawnych.

3. Planowanie strategii

Strategia działań prawnych jest niezwykle ważna bez względu na to czy jest to spór sądowy czy doradztwo prawne.

4. Podjęcie działań

Na tym etapie zostaw sprawy w naszych rękach. Zajmiemy się wszystkim od a do z z zaangażowaniem i sumiennością.

Prawo spadkowe Kraków

Prawo spadkowe jest dziedziną , która wymaga nie tylko dobrej znajomości przepisów ale również odpowiedniego podejścia i planowania działań prawnych. Dlatego prawnicy Kancelarii posiadają bogate doświadczenie w doradztwie prawnym oraz planowaniu sukcesyjnym i znają zagadnienia prawa podatkowego dotyczące dziedziczenia. 

Radca prawny Kraków

NASZA FILOZOFIA

Celem podejmowanych działań prawnych jest przede wszystkim ochrona naszych klientów. Gdy się to udaje czujemy, że nasza praca ma sens.
Radca prawny Kraków

PRAWNA OCHRONA

Ochronimy twoje interesy i prawa. Przeprowadziliśmy ponad 400 spraw sądowych. Damy Ci poczucie bezpieczeństwa, na które zasługujesz.
Radca prawny Kraków

ZAUFANIE

Zaufanie jest podstawową wartością jaka łączy Klientów z naszą Kancelarią

Doradztwo w zakresie spraw spadkowych Kraków

Kancelaria oferuje wsparcie w przygotowaniu i realizacji różnego rodzaju spraw prawnych polegających na planowaniu sukcesji. Doradzamy jak zabezpieczyć własną rodzinę przed nieoczekiwanymi zdarzeniami w przyszłości takimi jak choroba czy śmierć. jest to szczególne ważne gdy prowadzisz działalność gospodarczą lub posiadasz majątek podlegający przyszłemu dziedziczeniu.

Doradztwo spadkowe

Doradztwo podatkowe

Planowanie sukcesyjne

Doradztwo testamentowe

Prowadzenie spraw spadkowych Kraków

Kancelaria oferuje wsparcie w zakresie prawa spadkowego, w tym m.in. prowadzenie spraw o stwierdzenie spadku czy o dział spadku.

Negocjacje rodzinne Kraków

Kancelaria specjalizuje się ona prowadzeniu negocjacji rodzinnych dotyczących regulowania spraw spadkowych. Biorąc pod uwagę, że negocjacje prowadzone są przez członków rodzinny, każdej ze stron zależy w szczególności na zachowaniu prawidłowych relacji. Początkowy wybór negocjacji wydaje się zatem najbardziej odpowiednią drogą w tego rodzaju sprawach. Wiele trudnych kwestii udało się zakończyć przy stole negocjacyjnym. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Chętnie Ci pomożemy!

Chcesz uzyskać szybko pomoc i bezpłatną wycenę. Zadzwoń lub napis wiadomość. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń: 

+48 535 250 484

kontakt@kancelariagrabowski.pl Pn – Pt 08:00-17:00

Zadzwoń:

535 250 484

Prawo spadkowe Kraków

kontakt@kancelariagrabowski.pl
·   Pn – Pt 08:00-17:00