pl+48 535 250 484
·
kontakt@kancelariagrabowski.pl
·
Pn- Pt 08:00-17:00
Bezpłatna wycena

O Kancelarii

Historia naszej firmy
O Koncelarii

Nasza Historia

Historia Kancelarii oficjalnie zaczęła się 4 kwietnia 2012 roku. W tym dniu została zarejestrowana działalność gospodarcza związana ze świadczeniem pomocy prawnej przez radcę prawnego Marcina Grabowskiego. Początkowo była to Kancelaria jednoosobowa, która z kolejnymi latami zatrudniała prawników wchodzących w skład zespołu. W pierwszych latach działalności specjalizacją Kancelarii była głównie obsługa podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Kancelaria specjalizowała się już w tamtym czasie w prawie nowych technologii, prawie Internetu oraz prawie IT. Zresztą ta specjalizacja była przedmiotem zainteresowania założyciela już w okresie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Podobnie jak szeroko pojęte prawo gospodarcze. Dzisiaj z perspektywy ostatnich 10 lat można śmiało powiedzieć, że zespół Kancelarii posiada bogate doświadczenie w prawie gospodarczym, prawie nowych technologii oraz w prowadzeniu i obsłudze postępowań sądowych. 

Prawnik Michów, Proszowice, Kraków

Założyciel & Właściciel Kancelarii

Nasze zasady

Każdą sprawę prowadzimy zachowując dyskrecję i pełna poufność. Zaufanie naszych klientów jest powodem do dumy i mobilizacją do dalszej pracy.

Nasze Filozofia

Celem podejmowanych działań prawnych jest przede wszystkim ochrona naszych klientów. Gdy się to udaje czujemy, że nasza praca ma sens. 

Ochrona prawna

Ochronimy twoje interesy i prawa. Przeprowadziliśmy ponad 400 spraw sądowych. Damy Ci poczucie bezpieczeństwa, na które zasługujesz. 

W czym jesteśmy ekspertami

Dlaczego klienci wybierają nas ?

Rozumiemy, że powierzasz nam niezwykle ważne sprawy i obdarzasz nas szczególnym zaufaniem. Świadomość ta powoduje, że każdą sprawę traktujemy ze szczególna powagą. Reprezentujemy klientów na terenie całej Polski siedzibę mamy w Krakowie, Miechowie i Proszowicach.

Nasi klienci cenią poczucie bezpieczeństwa, które im dajemy na każdym etapie prowadzonej sprawy. Klienci cenią także przejrzystość kwestii rozliczeń i brak kosztów, które mogłyby ich zaskoczyć.

0+
Obsłużonych klientów
0%
Spraw zakonczonych sukcesem
0mIn+
Wartość prowadzonych spraw
0+
Zakończonych spraw sądowych

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest cena świadczonej pomocy prawnej ?

Cena usług prawnych może być wyliczana na kilka sposobów: w formie ryczałtu za udzieloną poradę prawną lub poprowadzenie postępowania sądowego, przygotowanie dokumentów prawnych. Wynagrodzenie może być także płatne według stawki godzinowej, dotyczy to zazwyczaj współpracy długofalowej lub bardziej skomplikowanych projektów. Wypełnij formularz aby uzyskać bezpłatną wycenę.

Ile trwa średnio postępowanie sądowe ?

Czas trwania postępowania sadowego zależy od rodzaju sprawy i jej przebiegu. Średni czas prowadzenia postępowania sądowego to od 5 do 12 miesięcy. Jednakże spory gospodarcze, a w szczególności prowadzone w dużych miastach jak Warszawa czy Kraków mogą trwać więcej niż 12 miesięcy. Kancelaria Prawna Kraków, Miechów, Proszowice prowadzi spory na terenie całej Polski. 

Jakie informacje i dokumenty powinienem przynieś na spotkanie ?

Weź ze sobą posiadane dokumenty . Na pierwszym spotkaniu prawnik zapyta o szczegóły sprawy i zapozna się z posiadanymi przez Ciebie dokumentami. Nie przejmuj się jeśli nie masz kompletu, prawnik wyciągnie niezbędne dokumenty z powszechnych rejestrów lub wskaże Ci co będzie niezbędne aby prawidłowo rozpoznać sytuacje prawną i zaplanować niezbędne działania.

Czy prawnik może się skontaktować z drugą strona w moim imieniu ?

Tak. Prawnik po uzyskaniu pisemnego pełnomocnictwa będzie mógł reprezentować Cię w trakcie rozmów czy negocjacji z drugą stroną. Tego rodzaju rozmowy mogą odnieść pozytywny rezultat bez potrzeby wszczynania postępowania sadowego.

Czy odzyskam poniesione koszty ?

Jeśli sprawa dotyczy sporu sądowego, zasadą jest, że strona przegrana ma obowiązek zwrócić drugiej stronie koszty sądowe i te związane z pomocą prawną.

Czy prawnik zachowa przekazane informacje w poufności ?

Kodeks etyki nakazuje prawnikowi, który jest wpisany na listę w samorządzie zawodowym, aby zachował w tajemnicy wszelkie uzyskane od klienta informacje. Jest to podstawowa zasada łącząca Cię z prawnikiem. Nie musisz się zatem obawiać o zasady poufności.

Założyciel & Właściciel

Szukasz skutecznego prawnika ?

Potrzebujesz szybkiej pomocy ? Zadzwoń: +48 535 250 484

Kancelaria Prawna Kraków, Miechów, Proszowice

kontakt@kancelariagrabowski.pl
·   Pn- Pt 08:00-17:00