pl+48 535 250 484
·
kontakt@kancelariagrabowski.pl
·
Pn- Pt 08:00-17:00
Bezpłatna wycena

Radca Prawny Proszowice

Radca Prawny Proszowice

Radca Prawny Proszowice

Radca Prawny Marcin Grabowski prowadzi praktykę zawodową w miejscowości Proszowice od roku 2012r. W tym czasie współpracował z wieloma klientami na terenie powiatu Proszowickiego. Pomagał w regulowaniu sytuacji prawnych nieruchomości w sprawach spadkowych oraz sprawach rodzinnych. Współpracował też z instytucjami jak Urząd Gminy i Miasta Proszowice, Powiatowy Urząd Pracy, Wydział Zamiejscowy Sądu Rejonowego w Proszowicach. Obsługiwał prawnie jednostki organizacyjne Gminy Proszowice i był przewodniczącym rady nadzorczej spółki Komunalnej w Proszowicach.
Obecnie siedziba Kancelarii znajduje się pod adresem: ul. 3 Maja 101, 32-100 Proszowice

Znajomość specyfiki pracy miejscowych instytucji i urzędów ułatwia mi podjęcie skutecznych działań prawnych na terenie Proszowic. Mam tez bogate doświadczenie w reprezentacji klientów z Proszowic przed sądem właściwym w Krakowie czy to sadem Rejonowym dla Krakowa Nowej Huty czy Sądem Okręgowym. 

Podejście do pracy

Podejmuję działania prawne aby rozwiązać problemy prawne w sposób, który jest dostosowany do Twoich potrzeb i celów. Jako radca prawny jestem gotowy wysłuchać Cię uważnie, aby w kolejnym kroku skroić świadczoną pomoc prawną na miarę Twoich potrzeb i posiadanego przez Ciebie budżetu. Zespół naszej Kancelarii Prawnej łączy skupienie, elastyczność ze skalą prowadzonych działań. Przy tym nie zapominamy kim jesteśmy: otwarci, skromni, przyjaźni dla klientów i zaangażowani w codzienną pracę. Jestem przekonany, że będziesz zadowolony z wyboru naszej Kancelarii.

Nasze specjalizacje

1. Prawo Rodzinne

Od początku działalności radca prawny reprezentował swoich klientów w prawach takich jak rozwód, podział majątku małżeńskiego, alimenty czy w sprawach zmierzających do ograniczenia czy pozbawienia władzy rodzicielskiej. 

2. Sprawy spadkowe

Reprezentowałem rodziny i klientów indywidualnych w sprawach przed sądem spadkowym. Prowadziłem sprawy o stwierdzenie spadku czy o dział spadku. Spotykałem się także z członkami rodzin na terenie Proszowic i okolic aby ustalić w drodze negocjacji zasady podziału majątku. 

3. Nieruchomości

Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach zmierzających do uregulowania sytuacji prawnej nieruchomości. Jako radca prawny reprezentowałem wielu klientów z Proszowic i okolic w sprawach takich jak chociażby zasiedzenie. Pomagałem wielu klientom uregulować sprawy prawne ich nieruchomości.

4. Obsługa przedsiębiorców

Pomagałem wielu firmom z okolic Proszowic w rozwiązywaniu problemów prawnych. Przygotowywałem szereg umów gospodarczych, czy umów najmu. Jako radca prawny prowadziłem spory sądowe i odzyskiwałem sporne należności. 

Rezultaty

W trakcie wieloletniej pracy na terenie Proszowic i okolic udało mi się pomóc wielu klientom w sprawach ich nieruchomości, spraw spadkowych czy spraw rodzinnych. 

Chętnie Ci pomożemy!

Chcesz uzyskać szybko pomoc i bezpłatną wycenę. Zadzwoń lub napis wiadomość. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

Zadwoń:
+48 535 250 484

kontakt@kancelariagrabowski.pl Pn – Pt 08:00-17:00

Zadzwoń:

+ 48 535 250 484

Radca Prawny Proszowice

kontakt@kancelariagrabowski.pl
·   Pn – Pt 08:00-17:00