pl+48 535 250 484
·
kontakt@kancelariagrabowski.pl
·
Pn- Pt 08:00-17:00
Bezpłatna wycena

Prawo Nieruchomości

Nieruchomości prawnik Kraków

Nieruchomości prawnik Kraków

Nieruchomości Prawnik Kraków. Doświadczeni prawnicy.

Doradztwo oparte na wiedzy ale przede wszystkim doświadczeniu i znajomości danej branży może zaoszczędzić nie tylko stres ale również pieniądze.

Nasza kancelaria prawna udziela kompleksowej obsługi prawnej z zakresu prawa nieruchomości. Zajmujemy się szerokim zakresem spraw, począwszy od analizy dokumentacji dotyczącej nieruchomości, przez doradztwo przy transakcjach sprzedaży i wynajmu, aż po reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Jak działamy ?

1. Rozpoznajemy potrzeby

Pierwszym krokiem jest ustalenie potrzeb klienta. Na tym etapie przede wszystkim słuchamy Ciebie.

2. Ustalenie celów

Aby znaleźć drogę musimy ustalić gdzie chcemy dotrzeć. Na tym etapie ustalamy z Klientem cel działań prawnych.

3. Planowanie strategii

Strategia działań prawnych jest niezwykle ważna bez względu na to czy jest to spór sądowy czy doradztwo prawne.

4. Podejmujemy działania

Na tym etapie zostaw sprawy w naszych rękach. Zajmiemy się wszystkim od a do z z zaangażowaniem i sumiennością.

Prawo & Doświadczenie

Nieruchomości od zawsze były jedną z najbardziej wartościowych rzeczy jakie mógł posiadać człowiek. Pozostało tak do dzisiaj. Współpracujemy z klientami, którzy na pewnym etapie postanowili uregulować sytuację prawną nieruchomości i przeprowadzić sprawy spadkowe lub postępowanie o zasiedzenie. Współpracujemy także z klientami, którzy inwestują w nieruchomości. Doradzamy na etapie planowania zakupu, obsługi inwestycji oraz jej zarządzaniu. Doradzamy w zakupie nieruchomości nie tylko na terenie Polski ale również za granicą.

Nasza Filozofia

Celem podejmowanych działań prawnych jest przede wszystkim ochrona naszych klientów. Gdy się to udaje czujemy, że nasza praca ma sens.

Prawna Ochrona

Ochronimy twoje interesy i prawa. Przeprowadziliśmy ponad 400 spraw sądowych. Damy Ci poczucie bezpieczeństwa, na które zasługujesz.

Zaufanie

Zaufanie jest podstawową wartością jaka łączy Klientów z naszą Kancelarią

Obrót nieruchomościami

Doradzamy w zakresie transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości, w tym przygotowujemy i analizujemy umowy oraz reprezentujemy klientów w negocjacjach z innymi stronami. Nasze doświadczenie pozwala nam na dokładne analizowanie umów i wykrywanie potencjalnych ryzyk, co chroni interesy naszych klientów.

Sprzedaż nieruchomości

Dzierżawa i najem nieruchomości

Obciążenia nieruchomości

Podatki dotyczące nieruchomości

Zarządzanie nieruchomościami

Pomagamy naszym klientom w zarządzaniu nieruchomościami, co obejmuje między innymi negocjowanie i sporządzanie umów najmu, przygotowywanie regulaminów oraz bieżącą obsługę administracyjną i prawną nieruchomości. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości przepisów prawa, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i efektywne zarządzanie nieruchomościami naszych klientów.

Spory sądowe w sprawie nieruchomości

Reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych dotyczących nieruchomości, takich jak spory o własność, odszkodowania za wady nieruchomości, czy postępowania przed sądami administracyjnymi.

Regulacja sytuacji prawnej nieruchomości

Nasza kancelaria prawna pomaga w rozwiązywaniu problemów związanych z sytuacją prawną nieruchomości. Wspieramy klientów w zakresie regulacji stanów prawnych nieruchomości, m.in. poprzez przeprowadzanie postępowań administracyjnych i sądowych, zmianę sposobu użytkowania nieruchomości czy przeprowadzanie procesu działów spadku. Nasz zespół prawników dokładnie analizuje każdą sprawę i w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, proponuje skuteczne rozwiązania.

Chętni Ci pomożemy!

Chcesz uzyskać szybko pomoc i bezpłatną wycenę. Zadzwoń lub napis wiadomość. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń:
+48 535 250 484

kontakt@kancelariagrabowski.pl Pn – Pt 08:00-17:00

Szukasz skutecznego prawnika?

Potrzebujesz szybkiej pomocy! Zadzwoń: + 48 535 250 484

Prawnik Miechów, Proszowice, Kraków

kontakt@kancelariagrabowski.pl
·   Pn – Pt 08:00-17:00